українська російська англійська
За останні 3 роки обсяг іноземних інвестицій Дніпропетровщини збільшився на 18%
25.04.2013 | 17:30
Дніпропетровська ОДА

Сьогодні Дніпропетровщина стабільно перебуває на першому місці серед регіонів з залучення іноземних інвестицій. За останні 3 роки обсяг іноземних інвестицій Дніпропетровщини збільшився на 18%: із 7 млрд. дол.. США – у 2009 році до 8,4 млрд. дол. США – у 2012 р. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков під час урочистого відкриття міжнародного міжрегіонального форуму співробітництва за участю представників Асамблеї європейських регіонів, регіонів країн «Східного партнерства» та депутатів Європейського парламенту, яке проходить на Дніпропетровщині з 25 по 27 квітня. У конференції взяли участь Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник та Генеральний секретар АЄР Паскаль Гьорген.

За його словами, тільки за 2010-2012 роки в регіон прийшло близько 1,3 млрд. доларів. Портфель інвестпроектів Дніпропетровського інвестагентсва, які вже реалізовані або знаходяться в розробці, складає 1,8 млрд. дол. Регіон співпрацює з 27-ми країнами світу.

«Сьогодні кожен шостий долар, вкладений іноземними інвесторами в Україну, працює на Дніпропетровщині. Інвестиції дозволяють нам створювати нові і модернізувати існуючі виробництва, будувати ділові центри та торговельні комплекси, розвивати інфраструктуру. За останні 3 роки в області створено близько 200 тисяч нових робочих місць», - сказав Дмитро Колєсніков.

З 25 по 27 квітня 2013 року на Дніпропетровщині проходить перше виїзне засідання в Україні Асамблеї європейських регіонів (АЄР). Участь у роботі конференції візьмуть понад 200 делегатів із близько 25 країн. Серед них представники регіонів європейських держав, дипломатичних установ, депутати Європарламенту, керівники регіонів України.

версія для друку