українська російська англійська
Найнижча ціна на продукти харчування - на оптових ринках
26.04.2013 | 11:04
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Напередодні Великодня українці зможуть купити необхідні продукти харчування за нижчою ціною на оптових ринках сільгосппродукції (ОРСП). Так, на них відсутні посередники, які необґрунтовано підвищують вартість продукції. А придбати необхідні харчі можна безпосередньо у виробника. Таким чином, діючі ОРСП сприяють збереженню стабільної цінової ситуації на продукти харчування та захищають гаманці українці. Про це повідомив заступник директора департаменту економічного розвитку аграрного ринку Мінагрополітики Олексій Кузьменков.

«Завдяки розбудові оптових ринків сільгосппродукції українці мають можливість уникнути додаткових витрат через передсвяткове подорожчання продукції харчування. Причиною ж такого подорожчання є необґрунтовані дії спекулянтів. А у системі ОРСП поняття спекуляції відсутнє, адже саме виробник тут реалізовує свою продукцію без посередників. Тому зараз важливо, щоб оптові ринки активізували свою роботу у період підвищеного попиту»,− зазначив Олексій Кузьменков.

Заступник директора департаменту нагадав, що на сьогодні в Україні працюють 3 оптових ринки сільгосппродукції − «Шувар» у Львові, «Столичний» у Києві та «Господар» у Донецьку. Загалом, статус ОРСП отримали 11 ринків у Львівській, Київській, Запорізькій, Одеській, Донецькій, Харківській, Херсонській, Рівненській, Луганській і Миколаївській областях та в Маріуполі.

Як раніше повідомляв Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк, діючі ОРСП вже довели свою ефективність. Тому розвиток інфраструктури аграрного ринку залишається одним із пріоритетних завдань відомства, що він очолює.

 

версія для друку