українська російська англійська
29 квітня відбудеться презентація інформаційно-освітнього проекту про дитяче та материнське здоров'я
26.04.2013 | 11:56
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

29 квітня 2013 о 10:45 відбудеться прес-брифінг – презентація нового інформаційно-освітнього міжнародного проекту про дитяче та материнське здоров’я «Комунікації у сфері репродуктивного здоров'я і здоров’я матері та дитини».

Учасники прес-брифінгу:

Толстанов О.К. – заступник Міністра охорони здоров’я;

Стеблинський М.М. – Перший заступник голови Державного Агентства з інвестицій та управління національними проектами України (проект «Нове Життя»)

Гуідо Бельтрані – директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні

Юкіе Мокуо – Голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні

Про проект:

Інформаційно-освітній проект «Комунікації у сфері репродуктивного здоров'я і здоров’я матері та дитини» розроблений на основі попереднього досвіду роботи ЮНІСЕФ та Швейцарської агенції розвитку та співробітництва щодо здоров’я дітей та матерів в Україні, а також за результатами співпраці з Міністерством охорони здоров’я України.

Проект триватиме з 2013 по 2015 рік та впроваджується у Житомирській, Рівненській, Івано-Франківській областях та АР Крим, а також на національному рівні. В центрі уваги проекту – інформаційно-освітня робота з населенням щодо питань репродуктивного здоров’я та здоров’я матері і дитини. Також проект має за мету покращити знання та навички медичних працівників із консультування пацієнтів щодо планування вагітності, безпечної вагітності та пологів, здоров’я та розвитку дітей від 0 до 3 років.

Місце проведення: Міністерство охорони здоров’я України, вул. Грушевського, 7.

Акредитація представників ЗМІ за тел.253-02-25 та електронною поштою: press3@moz.gov.ua

версія для друку