українська російська англійська
Радіопередача Чернівецької ОДТРК перемогла у конкурсі "Відкрий для себе сучасну бібліотеку"
26.04.2013 | 14:11
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Передача «Слово про книгу» радіожурналіста Чернівецької ОДТРК Мар’яна Лазарука перемогла у конкурсі для ЗМІ «Відкрий для себе сучасну бібліотеку» у номінації «Регіональне радіо».

Серед організаторів конкурсу - Програма «Бібліоміст» (Глобальні бібліотеки-Україна), - Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), Міністерство культури, Держкомтелерадіо України, ГО «Телекритика».

Чимало осередків культури Буковини, об’єднані програмою «Бібліоміст», за кілька років потужно наростили свої можливості у наданні користувачам Інтернет-послуг: скайп та он-лайн конференції, тренінги, презентації, пошук бізнес-партнерів, розширення книжкового фонду тощо. У радіопередачі «Слово про книгу» йдеться про величезний духовний скарб, який зберігається у бібліотеках, але це не музеї старожитностей! В умовах інформаційного суспільства – це потужні дієві інформаційні центри, здатні формувати громадську думку, визначати суспільні цінності та ідеали.

До речі, це вже третя вагома перемога журналістів Чернівецької обласної державної телерадіокомпанії. У Національному конкурсі «Благодійна Україна» дипломом лауреата відзначено телевізійні програми «Оселя добра» та телемарафон «Подаруй дитині життя». А радіожурналістка Наталія Пазюк стала володарем першої премії на Другому всеукраїнському фестивалі «Здоровим бути вигідно».

 

 

 

версія для друку