українська російська англійська
Мінсоцполітики: Незважаючи на травневі свята, виплата пенсій відбуватиметься за графіком
26.04.2013 | 15:11
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Незважаючи на велику кількість святкових та вихідних днів у травні, пенсійні виплати здійснюватимуться за графіком. Про це повідомив директор Департаменту пенсійного забезпечення та соціального захисту інвалідів Мінсоцполітики Микола Шамбір.

«29 та 30 травня Пенсійним фондом України буде повністю профінансовано виплату пенсій громадянам, які отримують їх до 6 травня. Таким чином, ми зможемо забезпечити виплати пенсій за графіком, незважаючи на те, що майже вся перша декада травня - вихідні та святкові дні», - сказав він.

Микола Шамбір зазначив, що банки зарахують кошти на карткові рахунки одержувачів, які мають надійти до людей до 6-го травня, не пізніше 30 квітня. Іншим громадянам, які не  мають платіжних карток, відділення ВАТ «Ощадбанку» гроші видаватимуть у чергових касах 3 та 4 травня.

«Що стосується виплат, які здійснюються через поштові відділення, то пенсіонери їх отримають також за графіком: 3 та 4 травня співробітники «Укрпошти» доставлятимуть гроші одержувачам. Таким чином, жодних незручностей пенсіонери, які отримують за графіком кошти до 6 травня, не мають відчути», - сказав директор Департаменту.

Микола Шамбір також повідомив, що поштові відділення працюватимуть і 10 травня, щоб забезпечити виплати тим, хто отримуватиме пенсії протягом другого тижня травня.

 

версія для друку