українська російська англійська
Держфінінспекція повертає державі багатомільйонні втрати, - В.Костюшко
26.04.2013 | 16:05
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Державна фінансова інспекція України забезпечує повернення державі багатомільйонних втрат коштів та майна. Про це повідомив в.о. Голови Держфінінспекції України Віктор Костюшко під час розширеного засідання Колегії Держфінінспекції України сьогодні.

За його словами, забезпечення відшкодування державі фінансових і матеріальних втрат є пріоритетним завданням державних фінансових інспекторів.

Завдяки вжитим органами Держфінінспекції заходам протягом першого кварталу 2013 року забезпечено відшкодування втрат на загальну суму майже 356,7 млн. грн. Із них відшкодування втрат, виявлених у попередні роки, становить 168,9 млн. грн. Загальна ж сума відшкодованих втрат складається із коштів, які в результаті контрольних дій надійшли до бюджетів, бюджетних установ і організацій та підприємств (98,3 млн. грн.), а також із відшкодувань і поновлень незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів (258,4 млн. грн.).

Протягом січня-березня поточного року Держфінінспекція України та її територіальні органи провели майже 1,8 тис. контрольних заходів. При цьому, порушення фінансової дисципліни встановлено на 97 % перевірених об’єктів і виявлено втрат ресурсів на загальну суму майже 1,1 млрд. грн.

Для відповідного реагування на факти порушень у першому кварталі поточного року до правоохоронних органів передано 597 ревізійних матеріалів. За результатами розгляду матеріалів контрольних заходів (з урахуванням раніше переданих) в поточному році розпочато 805 досудових розслідувань. Також правоохоронні органи склали 132 протоколи про притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності за корупційні діяння.

 

Довідково

 Протягом 2012 року органи Держфінінспекції України забезпечили відшкодування втрат державних ресурсів на суму 1,9 млрд. грн. Упродовж 2012 року фінансові інспектори перевірили понад 8,9 тис. підприємств, установ і організацій.

 

версія для друку