українська російська англійська
На приватизованих протягом останніх років енергокомпаніях немає заборгованості із зарплати, - Голова ФДМУ
26.04.2013 | 14:53
Прес-служба Фонду державного майна

На приватизованих протягом 2011-2012 років енергокомпаніях немає заборгованості із заробітної плати, а в їхній розвиток вкладені великі інвестиції. Наприклад, на Дніпрообленерго – це 400 млн. грн. Про це у програмі «Порядок денний» Першого каналу Національного радіо повідомив Голова ФДМУ Олександр Рябченко. Такі дані він озвучив за результатами перевірки Фондом виконання умов приватизації енергокомпаній, продаж яких відбувся 2011-2012 років.

«Це добре, що в Україні сформувався бізнес, який може вкладати в енергетику. Підприємства розташовані тут, в Україні, у них вкладаються гроші. Це вигідно не тільки державі, а й всім нам», – наголосив Олександр Рябченко.

За його словами, приватизація енергокомпаній була найвагомішою приватизацією останніх двох років: «Приватизація – це останній етап реформування енергоринку, який почався ще у дев’яностих, і який полягає в тому, що теплова енергетика та електроенергетика повинна бути приватизована».

Як заявив Олександр Рябченко, ще в поточному році Україна виставить на приватизацію 7 обленерго та Донбасенерго. «Зараз іде активна підготовка до приватизації», – підкреслив він.

 

 

версія для друку