українська російська англійська
Уряд розгляне питання підвищення зарплат працівникам пенітенціарної служби
26.04.2013 | 17:17
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд вирішуватиме питання усунення диспропорції зарплат працівників пенітенціарної служби в порівнянні з іншими військовослужбовцями, заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров, відповідаючи на запитання користувачів соціальної мережі «Фейсбук».

Глава Уряду підкреслив, що до нього в «Фейсбуці» звернулася жінка, яка звернула увагу на дуже низький рівень зарплати її чоловіка, який працює в системі пенітенціарної служби.

«Я згоден з Вами і хочу сказати, що навіть з усіма доплатами і надбавками рівень зарплати, якщо взяти мінімальний оклад, знаходиться десь в межах 2 тис. 100 гривень», - відповів Прем'єр-міністр.

Він підкреслив, що люди, що працюють з таким складним контингентом, а іноді і в небезпечних для життя умовах, повинні мати гідні доходи.

«І Уряд розгляне це питання і обов'язково буде вирішувати його, - запевнив Микола Азаров користувачів соціальної мережі. - Хочу прямо сказати: у нас ще є диспропорції в оплаті праці, і особливо вони неприпустимі там, де мова йде про військовослужбовців. Ці диспропорції відбуваються тому, що в умовах обмеженості фінансового ресурсу рішення приймається не по всіх службах одночасно, а поетапно, і за великим рахунком це неправильно. Тому потім доводиться виправляти цю диспропорцію. І ми обов'язково це зробимо для всіх».

 

версія для друку