українська російська англійська
Участь у фестивалі "Перемогли разом" візьмуть понад 100 робіт вітчизняних та закордонних журналістів
26.04.2013 | 17:52
Прес-служба Державний комітет телебачення і радіомовлення

У конкурсній програмі ІХ міжнародного фестивалю телерадіопрограм «Перемогли разом», присвяченого Дню Перемоги, візьмуть участь понад сто творчих робіт журналістів з України, Росії, Білорусі, Казахстану, Китаю, Вірменії, Болгарії та ін.

Усі подані на конкурс програми  доступні для перегляду на офіційному сайті фестивалю pobedilivmeste.org.ua.

Впродовж трьох днів – з 11 по 13 травня - в севастопольському кінотеатрі «Перемога» буде працювати конкурсне журі, яке визначить переможців у семи номінаціях: «Цих днів на стихне слава», «Спільні перемоги нащадків Великої Перемоги», «Батьківщина. Честь. Обов’язок», «У війни не жіноче обличчя», «Розкинулось море широко» і «Естафета пам’яті». Також, саме в цьому кінотеатрі відбудеться конкурсний перегляд поданих робіт. Відвідати його зможуть усі бажаючі – вхід на захід, обіцяють організатори, буде безкоштовним.

Окрім того, у рамках фестивалю пройдуть круглі столи, різноманітні майстер-класи та екскурсії пам’ятними місцями міста-героя, зустрічі з ветеранами та ін.

Нагадаємо, фестиваль проводиться на базі Севастопольської регіональної державної телерадіокомпанії з 2005 року. Його організаторами виступають Держкомтелерадіо, Міноборони, Севастопольська міська державна адміністрація, міська рада, РДТРК, Асоціація працівників ЗМІ України, Євразійська Академія телебачення і радіо.

Фестиваль покликаний активізувати висвітлення у ЗМІ величі подвигу народів країн антигітлерівської коаліції в розгромі фашистської Німеччини; сприяти військово-патріотичному вихованню сучасної молоді та її готовності протистояти будь-яким проявам екстремізму й тероризму; сприяти підвищенню фахової майстерності творчих працівників телебачення й радіо.

Детальніше про фестиваль – на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо України у рубриці «Виставки, конкурси, премії, фестивалі» (підрубрика «Фестивалі») за адресою http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/category/main?cat_id=86076.

 

 

версія для друку