українська російська англійська
О. Вілкул: Створення українсько-німецької торгово-промислової палати - важливий крок у розвитку інвестпривабливості України
26.04.2013 | 18:09
Прес-служба віце-прем'єр-міністра

Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул провів зустріч з Надзвичайним та Повноважнім Послом Федеративної Республіки Німеччини Крістофом Вайлем.

На зустрічі Олександр Вілкул акцентував увагу на прискоренні створення спільної українсько-німецької торгово-промислової палати для розширення економічного партнерства, зміцнення співпраці ділових кіл двох країн та залучення німецьких інвестицій в Україну.

«Створення таких об'єднань - загальносвітова практика. Такі палати успішно працюють в Китаї, Росії, США та багатьох інших країнах. Створення українсько-німецької торгово-промислової палати - важливий крок до розвитку інвестиційної привабливості України. Це ефективний механізм залучення німецьких інвестицій»,  - сказав Віце-прем'єр-міністр України.

Надзвичайний та повноважний посол Федеративної Республіки Німеччини Крістоф Вайль  засвідчив свою повагу Віце-прем’єр-міністру України Олександру Вілкулу та підкреслив, що відносини двох країн носять стратегічний характер.

Також під час зустрічі Олександр Вілкул та Крістофер Вайль обговорили важливий інструмент розвитку міжрегіональних зв'язків між країнами - Конференцію Асамблеї європейських регіонів (АЄР), засідання якої проходить  у Дніпропетровську з 25 по 27 квітня. «Євроінтеграція України активно проходить на рівні регіонів. Як Віце-прем’єр-міністр я відповідаю за регіональний розвиток. Впровадження кращих європейських практик в досвід управління українських областей – це стратегічне питання. Цікавить досвід земель Баден-Вюртемберга, Баварії, Північної Рейн-Вестфалії, структура економіки яких подібна до економіки промислових регіонів України. Те ж стосується схожих сільськогосподарських районів Німеччини та України», - зазначив Олександр Вілкул.

 

 

версія для друку