українська російська англійська
Нафтопровід Одеса-Броди у перспективі може бути використаний для постачання нафти на українські підприємства, - Ю. Бойко
29.04.2013 | 09:16
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

З відновленням вітчизняної нафтопереробної галузі нафтопровід Одеса – Броди може використовуватися для постачання нафти на українські підприємства. Про це в інтерв’ю газеті «Дзеркало тижня» заявив Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко.

«Одеса - Броди спочатку працював у реверсному режимі. Потім його зупинили, перевели в аверсний режим. Я переконаний, що тільки-но ми почнемо активізувати свою переробку, він знову запрацює в аверсному режимі. І ми будемо постачати нафту, використовуючи його — чи то через своп, чи то прямо на підприємства, які збільшуватимуть переробку», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

Він також зазначив, що якби не позиція словацької сторони, нафтопровід Одеса – Броди давно б уже використовувався для постачання нафти на чеські переробні підприємства.

«У нас був договір з ними, і азербайджанську нафту ми готові були поставляти на Кралупи, на чеські підприємства. Але, на жаль, саме тут втрутився певний тиск, і «Транспетрол» відмовився пропустити нашу нафту в Європу. Це ще один з моментів, який викликав у нас пильну увагу до дотримання правил європейцями», - сказав Юрій Бойко.

 

версія для друку