українська російська англійська
Юрій Бойко: Закупівля газу з Європи значно вигідніша для України, ніж за контрактом з "Газпромом"
29.04.2013 | 10:04
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Українська сторона попередила російський «Газпром», що держава мінімізуватиме обсяги закупівлі природного газу за надзвичайно невигідним контрактом, укладеним попереднім Урядом, і збільшуватиме обсяги закупівлі з інших джерел, зокрема, з Європи, за більш вигідними цінами. Про це Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко заявив в інтерв’ю телеканалу «Інтер».

«Чим більше ми купуємо газу з інших джерел, тим менше - за «кабальним» контрактом, підписаним попереднім Урядом, який практично не дає розвиватися економіці держави. Ми відразу попередили російських колег з урахуванням того, що європейський газ сьогодні для нас дешевший, ми будемо збільшувати його закупівлі. Тут ніяких таємниць немає, ми це чітко їм сказали», - сказав Юрій Бойко.

Він наголосив, що газовий ринок в Україні лібералізований відповідно до вимог Європейського енергетичного співтовариства і на ньому можуть працювати різні постачальники.

«Ми отримуємо газ дешевший, ніж за контрактом з «Газпромом», тож відтік коштів з держави менший, а це благо для економіки», - додав він.

версія для друку