українська російська англійська
Вдосконалено Положення про склад і розмір витрат, що відшкодовуються за рахунок активів інституту спільного інвестування
29.04.2013 | 11:24
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) підготувала та схвалила проект рішення «Про затвердження Положення про склад і розмір витрат, що відшкодовуються за рахунок активів інституту спільного інвестування», яке було прийнято на черговому засіданні регулятора.

«Зазначу, що документом внесено зміни до Положення у зв’язку з необхідністю уточнення та оптимізації переліку витрат, які відшкодовуються за рахунок активів інституту спільного інвестування, відповідно до норм чинного законодавства. Очікується, що прийняття цього нормативно-правового акта сприятиме  удосконаленню регулювання та контролю за діяльністю професійних учасників фондового ринку, які здійснюють діяльність з управління активами інституційних інвесторів та забезпечення відповідності цього процесу нормативно-правовій базі у сфері спільного інвестування», - зазначила Оксана Симоненко, директор департаменту спільного інвестування та регулювання діяльності інституційних інвесторів НКЦПФР.

Під час доопрацювання до переліку витрат, що відшкодовуються за рахунок активів інституту спільного інвестування, додано судові витрати, які пов’язані з діяльністю ІСІ, та оплату послуг фондової біржі, а також податки та інші обов'язкові платежі, передбачені чинним законодавством.

Нагадаємо, що даний проект рішення вже було схвалено Комісією 19 березня 2013 року та доопрацьовано з урахуванням пропозицій від учасників ринку, які надійшли до регулятора. Зазначене Положення розроблено з метою приведення діючого нормативно-правового акта у відповідність до Закону України «Про інститути спільного інвестування».

Найближчим часом документ буде оприлюднено на офіційному сайті Комісії, де всі охочі зможуть ознайомитися з його актуалізованим текстом.

Положення набере чинності 1 січня 2014 року.

 

версія для друку