українська російська англійська
У регіонах тривають роботи із прибирання територій населених пунктів
29.04.2013 | 13:17
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

У регіонах  тривають роботи із прибирання територій населених пунктів. Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник.

За даними областей, як зазначив Міністр, участь у прибиранні територій, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, приведенні у належний санітарний стан об’єктів благоустрою після зимового періоду в регіонах взяли участь майже всі населені пункти, понад 7 млн. осіб.  Прибрано майже 535 млн. м² (93% від запланованих обсягів) прибудинкових територій, понад 12 тис. (96% від запланованих обсягів) парків та скверів, понад 234 тис. км (96% від запланованих обсягів) вулиць і доріг, понад 30 тис. (94% від запланованих обсягів) кладовищ та близько 23 тис. (93% від запланованих обсягів)  братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, очищено від сміття понад 51 тис. м² (93% від запланованих обсягів)  берегів водойм. Крім того, ліквідовано понад 30 тис. несанкціонованих сміттєзвалищ, з яких вивезено близько 800 тис. м³ побутових відходів. Протягом проходження акції висаджено 4,1 млн. дерев, близько 1 млн. кущів, прибрано майже 8 тис. м² газонів та впорядковано близько 18 млн. м² квітників.

У АР Крим, Вінницькій, Дніпропетровській, Закарпатській, Київській, Миколаївській, Полтавській, Рівненській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Черкаській, Чернівецькій, Чернігівській областях та у місті Києві показники виконання заходів, передбачених акцією становлять 100%.

 

 

 

 

 

версія для друку