українська російська англійська
На Житомирщині викрито виробництво небезпечних алкогольних напоїв
29.04.2013 | 13:25
Прес-служба Міністерства доходів і зборів

Працівники оперативних підрозділів Міністерства доходів і зборів України ліквідували незаконне виробництво фальсифікованих алкогольних напоїв, які загрожували здоров’ю та життю людини.

Підпільне виготовлення небезпечного сурогату було організовано членами злочинного угруповання, до якого входили мешканці Житомирської та Одеської областей.

За словами виконуючого обов’язки начальника головного оперативного управління Міністерства доходів і зборів України Олега Мандзюка, процес відбувався в умовах повної антисанітарії, яке забезпечує масове виробництво алкогольних напоїв.

Збут продукції було налагоджено через оптово-роздрібні торгівельні мережі. Пересічні громадяни, купуючи цей продукт, не здогадувалися, що його споживання може призвести до тяжкого отруєння.

Під час спеціальної операції було проведено обшуки в місцях виробництва, зберігання та збуту  фальсифікованих алкогольних напоїв у Житомирській та Одеській областях. Оперативниками з незаконного обігу вилучено сировину, обладнання, готову продукцію на суму близько 1 млн. гривень.

Наразі відкрито кримінальне провадження. Встановлюється повне коло осіб, причетних до незаконного бізнесу.

За таку діяльність передбачено відповідальність у вигляді позбавлення волі на термін до 10 років з конфіскацією обладнання виробництва.

Нагадаємо, що Указом Президента України від 24.12.2012 №726/2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом   реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 

версія для друку