українська російська англійська
На IХ Київській міжнародній книжковій виставці зберуться разом вітчизняні та іноземні видавці
29.04.2013 | 13:53
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

16-19 травня у Національному центрі ділового і культурного співробітництва «Українській дім» (вулиця Хрещатик, 2) відбудеться IХ Київська міжнародна книжкова виставка. Організатор заходу – Держкомтелерадіо України.

Участь у виставці візьмуть понад сто вітчизняних видавництв і видавничих організацій, а також гості з дальнього і ближнього зарубіжжя.

Традиційно під час виставки діятимуть «Кобзарська світлиця» і «Літературний салон», де відбуватимуться численні зустрічі з улюбленими авторами, автограф-сесії, презентації книжок.

Зокрема, на гостей книжкового форуму чекає презентація нової книги академіка Івана Дзюби «На трьох континентах» видавництва «Кліо» та церемонія вручення автору диплома почесного доктора Українського Вільного Університету (Мюнхен).

Український фонд культури та Міжнародний Шолоховський комітет разом із Спілкою письменників Росії представлять київському читачу перекладений  українською мовою роман М.О. Шолохова «Тихий Дон».

Також відвідувачі виставки стануть учасниками презентацій видавничого проекту «Князі Радзивіли» (видавництво «Балтія-Друк»), книги «В.О. Коротич «Від першої особи. Вибране» (упорядник Л.В. Череватенко, видавництво «Криниця») та ін.

Серед заходів IХ Київської міжнародної книжкової виставки - проведення всеукраїнського танцювального дитячого флеш-мобу «Казковий гопак з літературними героями». Акція проходитиме 18 травня одночасно в семи містах України. Юні танцівники в костюмах літературних персонажів змагатимуться в присутності експертів Національного реєстру Рекордів України. Гості виставки спостерігатимуть за виступами дитячих танцювальних колективів безпосередньо на майданчику біля входу в «Український дім» та з мультимедійного екрану, розміщеного поруч. Організатори акції сподіваються, що 18 травня буде зареєстровано танцювальний рекорд України. Захід  спрямований на популяризацію читання серед дітей.

 

версія для друку