українська російська англійська
Робота журналістки Кіровоградської ОДТРК увійшла до п'ятірки кращих конкурсу "Честь професії"
29.04.2013 | 14:20
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Журналістка каналу «Кіровоград» Дарина Романська стала фіналістом Всеукраїнського професійного конкурсу «Честь професії»-2013. Серед організаторів конкурсу Незалежна Асоціація телерадіомовників  та «Інтерньюз Нетворк».

936 робіт змагалися у п’яти професійних та одній спеціальній номінаціях: «Кращий матеріал із громадянською позицією»; «Краще журналістське розслідування»; «Краща подача складної теми»; «Краща подача резонансного матеріалу»; «Надія журналістики»; «Кращий матеріал про захист прав людини в Україні».

Сюжет Дарини Романської був представлений у номінації  «Краще подання резонансного матеріалу». Її робота «Цинік убивця – на 9 років за гратами»  увійшла до п’ятірки найкращих  зі 135 – ти суперників.

Робота Дарини Романської висвітлювала резонансну справу: злочин  депутата Компаніївської райради, який скоїв смертельну дорожньо-транспортну пригоду. Судові слухання справи тривали півтора року і тільки КОДТРК продовжувала відстежувати долю підсудного. Перетворила дану справу на публічну і не дозволила перевести у корупційну площину.

Сюжет Дар’ї увійшов до п’ятірки кращих з України разом з  роботами ТВі, 1+1, НТН, дніпропетровським «34 каналом».

Сюжет можна подивитися тут:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=K35w57qzyiU

 

 

версія для друку