українська російська англійська
Проведено установчі збори Громадської ради при Пенсійному фонді України
29.04.2013 | 15:16
Прес-служба Пенсійного фонду

26 квітня 2013 року відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Пенсійному фонді України, в роботі яких взяли участь представники 24 громадських організацій.

Засідання відкрив голова ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів Василь Піддубний. Він поінформував про діяльність Громадської ради за 2011 - 2013 роки.

За звітний період проведено 9 засідань Громадської ради при Пенсійному фонді України, де обговорювались питання:

 - формування та виконання бюджету Пенсійного фонду України;

- підсумки роботи органів Фонду за 2011 та 2012 рік;

- проект постанови правління Пенсійного фонду України «Деякі питання удосконалення прийому та обслуговування осіб, що звертаються до органів Пенсійного фонду України»;

- результати роботи з виконання соціальних ініціатив Президента України у сфері пенсійного забезпечення;

- питання регуляторної діяльності Пенсійного фонду України;

 - про перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам, дітям війни, інвалідам, пенсіонерам, яким пенсія призначена за вислугу років та інше.

Члени Громадської ради взяли участь у громадському обговоренні питання щодо необхідності внесення змін до Закону України «Про громадські об’єднання», що введені в дію з 1 січня 2013 року.

Представники Громадської ради брали участь у засіданнях за круглим столом з бухгалтерським активом платників страхових внесків та соціальними партнерами щодо удосконалення системи збору та обліку єдиного внеску на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

Перший заступник Голови правління Пенсійного фонду України Василь Кравчук ознайомив присутніх з поточним станом діяльності органів Фонду, основними напрямками та пріоритетами державної політики у сфері пенсійного забезпечення і висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю Фонду з новим складом Громадської ради.

Головою Громадської ради обрано Василя Піддубного – голову Всеукраїнської громадської організації “Ліга професіоналів ”.

версія для друку