українська російська англійська
Державна програма "Доступне житло" активізує будівельну галузь Київщини
29.04.2013 | 15:36
КИЇВСЬКА ОДА

Президент України Віктор Янукович неодноразово наголошував на тому, що реалізація програми «Доступне житло» стимулюватиме розвиток будівельної галузі та створення нових робочих місць. Коштів, запланованих у нинішньому держбюджеті на реалізацію цієї програми, вистачить на надання державної допомоги на придбання житла майже 15 тисяч родин. На здешевлення вартості іпотечних кредитів з держбюджету буде виділено 300 млн. гривень.

Днями у Борисполі було введено в експлуатацію житловий будинок, який збудовано за державною цільовою програмою «Доступне житло». Будівництво цього об'єкта дає змогу отримати власне житло 220 родинам.

«Це не перший будинок, який побудовано за програмою «Доступне житло». Подібні будинки споруджено в Броварах та Вишгороді. Приємно, що Київщина вже другий рік поспіль є лідером із будівництва соціального житла», - наголосив голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк.

Очільник області доручив керівникам на місцях створити належні умови для реалізації програми «Доступне житло», а також зазначив, що наразі актуальним залишається питання щодо будівництва дитячих садочків та навчальних закладів.

версія для друку