українська російська англійська
Урядові акти з питань запобігання надзвичайним ситуаціям погоджуватимуться протягом одного дня
29.04.2013 | 16:56
Прес-служба Міністерства юстиції

Акти Кабінету Міністрів  з питань запобігання надзвичайним ситуаціям і ліквідації їх наслідків погоджуватимуться протягом одного дня. Відповідні зміни до Регламенту Кабінету Міністрів України, які розробляло Міністерство юстиції, були ухвалені у понеділок, 29 квітня, на урядовому засіданні.

Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, зміну до Регламенту були розроблені на виконання Національного плану дій на 2013 рік, затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2013 року. Указаний план, зокрема, передбачав встановлення заборони щодо внесення на розгляд Кабінету Міністрів України проектів актів без дотримання вимог Регламенту Кабінету Міністрів України, зокрема, стосовно обов'язковості їх погодження із заінтересованими органами, за винятком проектів з питань запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків.

З метою виконання зазначеного завдання урядовою постановою було внесено змін до окремих положень Регламенту Кабінету Міністрів України. Зокрема, встановлено, що усі проекти актів Кабінету Міністрів мають вноситися на розгляд Уряду з дотриманням вимог цього Регламенту.

При цьому, проекти актів з питань запобігання надзвичайним ситуаціям і ліквідації їх наслідків погоджуватимуться усіма заінтересованими органами в одноденний строк. І лише у виняткових випадках проекти актів Кабінету Міністрів з питань надзвичайних ситуацій можуть бути внесені на розгляд Кабінету Міністрів без погодження.

Кабінет Міністрів також установив, що зауваження до проектів акта Кабінету Міністрів надаватимуться заінтересованими органами виключно з тих питань, які належать до їх компетенції.

Очікується, що указані зміни до Регламенту Кабінету Міністрів удосконалять процедуру підготовки, погодження та внесення на розгляд Уряду проектів урядових актів.

 

версія для друку