українська російська англійська
Громадські організації надали пропозиції до Державної програми щодо запобігання і протидії корупції
29.04.2013 | 17:54
Прес-служба Міністерства юстиції

Представники громадських організацій висловили низку пропозицій до Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки. Пропозиції були озвучені у ході круглого столу, що відбувся у Міністерстві юстиції України 29 квітня 2013 року за участю представників державних органів та громадських об’єднань.

Загалом представники недержаних організацій висловили побажання підвищити роль громадськості у реалізації заходів, передбачених Державною програмою щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки.

Зокрема, представниками недержавного сектору було запропоновано проаналізувати зміст та запровадити моніторинг регіональних антикорупційних програм.  Була висловлена пропозиція розглянути питання впровадження системи самооцінки осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, на предмет знання ними антикорупційного законодавства.

Також, у ході круглого столу були озвучені пропозиції щодо додаткового залучення громадськості до реалізації окремих заходів Державної програми та конкретизації низки її індикаторів.

За результатами зустрічі було досягнуто домовленостей щодо опрацювання Міністерством юстиції висловлених та анонсованих громадськістю пропозицій щодо підвищення ролі недержаних організацій у реалізації заходів, передбачених Державною програмою щодо запобігання і протидії корупції.

версія для друку