українська російська англійська
Держінвестпроект став партнером інформаційно-освітнього проекту у сфері репродуктивного здоров'я матері та дитини
29.04.2013 | 18:04
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

Держінвестпроект став партнером нового інформаційно-освітнього міжнародного проекту "Комунікації у сфері репродуктивного здоров'я і здоров'я матері та дитини", який буде впроваджуватись на базі національного проекту «Нове життя».

Інформаційно-освітній проект "Комунікації у сфері репродуктивного здоров'я і здоров'я матері та дитини" розроблений на основі попереднього великого досвіду роботи ЮНІСЕФ та Швейцарської агенції розвитку та співробітництва щодо здоров'я дітей та матерів в Україні спільно з Держінвестпроектом та МОЗ.

Головним завданням цього проекту є інформаційно-освітня робота з населенням щодо питань репродуктивного здоров'я та здоров'я матері і дитини, підвищення знань населення і навичок медичних працівників із консультування пацієнтів щодо планування вагітності, безпечної вагітності та пологів, здоров'я та розвитку дітей від 0 до 3 років.

Для реалізації інформаційно-освітнього міжнародного проекту в Україні підписано Меморандум про співпрацю між Держінвестпроектом, Міністерством охорони здоров’я, ЮНІСЕФ та швейцарським бюро співробітництва в Україні.

Зі сторони Агентства Меморандум підписав Перший заступник Голови Держінвестпроекту Микола Стеблинський. За його словами, завдання проекту спрямовані на зміцнення системи громадського здоров’я та пропаганду здорового способу життя, передусім, серед молодого населення України.

«Завдяки новому проекту ми зможемо підвищити знання батьків та вдосконалити послуги з консультування для того, щоб діти в Україні зростали здоровими та щасливими», - зазначила Юкіе Мокуо, Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні під час презентації.

Варто зазначити, що  проект триватиме з 2013 по 2015 рік та впроваджуватиметься як пілотна частина у Житомирській, Рівненській, Івано-Франківській областях та АР Крим, на  базі перинатальних центрів національного проекту «Нове життя», а потім поширюватиметься на національному рівні.

Між партнерами проекту створено Координаційну раду, до якої, зі сторони Держінвестпректу, увійшли: Перший заступник Голови Держінвестпроекту М. Стеблинський, Директор департаменту міжнародного співробітництва та інвестиційного маркетингу І. Жовква, Директор департаменту національних проектів Ю. Гусєв та керівник національного проекту «Нове життя» В. Сірман.

 

версія для друку