українська російська англійська
Радіостанція Волинської ОДТРК популяризує україномовну поезію
29.04.2013 | 18:20
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Нещодавно радіостанція «Луцьк» Волинської ОДТРК спільно з молодіжною громадською організацією «Центр Ефективної Комунікації» презентувала громадськості диск із українською поезією. На ньому записані вірші, які лунали в радіоефірі під девізом «Почувайся європейцем — розмовляй українською». Читають їх відомі волиняни – діячі культури, співаки, письменники, викладачі тощо.

Як запевняють ініціатори проекту, його метою є вкласти у свідомість українців, котрі розбудовують державу, почуття любові до всього рідного і відповідальності за нього.

До речі, подібна програма для волинян не нова - слухачі радіостанції «Луцьк» уже звикли до звучання української поезії. А записаний диск, впевнені журналісти, допомагає знайомити із поезією ще ширшу аудиторію - передусім молодь.

«Якщо юнак чи дівчина чує в ефірі своїх улюблених виконавців, які читають поезію українською, хіба можуть вони залишитись байдужими?», - кажуть ініціатори проекту.

Між тим, проект матиме «друге дихання». До 200-ліття з дня народження Тараса Шевченка на обласному радіо у спеціальній рубриці «Мій Шевченко» лунатимуть вірші Великого Кобзаря у виконанні відомих волинян.

версія для друку