українська російська англійська
На Львівщині завершилася XI Всеукраїнська універсіада з регбі-7
29.04.2013 | 18:09
Прес-служба Міністерства освіти і науки

Фінішувала XI літня Універсіада України з регбі-7, що проводилася з 25 до 28 квітня 2013 року на Львівщині. У змаганнях взяли участь 20 команд з 11 областей України, серед яких 12 чоловічих та 8 жіночих колективів.

За підсумками змагань переможцем стала команда Одеського державного аграрного університету. Срібні медалі та кубок додому повезла ще одна одеська команда – студентська збірна Національного університету “Одеська юридична академія”. Бронзові нагороди вибороли студентки збірної команди вищих навчальних закладів м. Київ “Університет “Фенікс”. Четвертими серед вищих навчальних закладів стали вихованці Національного університету фізичного виховання та спорту (м. Київ), а п’ятірку кращих замкнула команда з Львівської області – жіноча збірна Національного університету “Львівська політехніка”.

Серед чоловіків кращими стали вихованці Української інженерно-педагогічної академії (Харківська область). Друге місце та срібний кубок вибороли студенти Хмельницького національного університету, а бронзу здобули чоловіки з Одеської державної академії будівництва та архітектури. Чоловічі збірні Національного університету фізичного виховання та спорту (м. Київ) та Національного університету “Львівська політехніка” повторила результат жіночих команд, ставши 4-ми і 5-ми.

За підсумками змагань чемпіонів та призерів нагородили медалями та дипломами Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, а також пам’ятними кухлями-кружками та футболками з символікою Універсіади. Переможців нагороджували начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН Анатолій Ігнатович, віце-президент Федерації регбі України Юрій Грабовський, представник Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Балан.

Святковими маршами та запальними мелодіями присутніх на церемонії закриття та нагородження привітав духовий оркестр Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

Зазначимо, що на базі команд-переможців з Одеської та Харківської областей буде сформовано збірну команду України з регбі-7, яка представлятиме Україну на XXVII Всесвітній літній Універсіаді, що триватиме з 6 до 17 липня 2013 року в м. Казань (Російська Федерація).

Нагадаємо, що найбільші за кількістю учасників змагання з регбі-7 на Львівщині зібрали представників м. Київ, Автономної Республіки Крим, Дніпропетровської, Львівської, Одеської, Тернопільської, Хмельницької, Закарпатської, Сумської та Харківської областей. Змагання організовували Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Львівська обласна федерація регбі.

 

версія для друку