українська російська англійська
Казначейство України забезпечує своєчасне здійснення видатків Тернопільської міської ради
29.04.2013 | 18:23
Прес-служба Державної казначейської служби України

У зв’язку з поширенням у деяких Інтернет-виданнях повідомлень щодо блокування фінансування видатків Тернопільської міської ради Казначейство України повідомляє, що зазначена інформація не відповідає дійсності.

Органи Державної казначейської служби України на належному рівні здійснюють розрахунково-касове обслуговування розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів державного та місцевого бюджетів. У регіони, зокрема, і в Тернопільську область, своєчасно направлено необхідний фінансовий ресурс для виплати заробітних плат, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Станом на 26 квітня 2013 року управлінням Державної казначейської служби м. Тернополя забезпечено проведення платежів розпорядників та одержувачів коштів бюджету м. Тернополя на загальну суму 261,1 млн. грн., в тому числі у повному обсязі за захищеними видатками в сумі 221,6 млн. грн., за незахищеними – 39,5 млн. грн., з яких протягом квітня – 13,1 млн. грн.

Фінансовому управлінню Тернопільської міської ради за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку з початку 2013 року надано 8 короткотермінових позик на покриття тимчасових касових розривів, що виникли під час виконання загального фонду міського бюджету на суму 90,6 млн. грн. для своєчасної оплати захищених видатків бюджету, а саме: виплату заробітної плати, стипендії, оплати комунальних послуг та енергоносіїв, продуктів харчування, медикаментів тощо. Станом на 26 квітня 2013 року залишок непогашених зазначених позик становить 25,6 млн. грн.

У 2012 році бюджету м. Тернополя за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку надавалися середньострокові позики у зв’язку з невиконанням прогнозних показників доходів загального фонду бюджету. Сума заборгованості за якими станом на 26 квітня 2013 року становить 12,1 млн. грн.

В управлінні Державної казначейської служби м. Тернополя на опрацюванні знаходяться платіжні доручення за незахищеними видатками на загальну суму 4,1 млн. грн., при цьому, заборгованість бюджету м. Тернополя перед органами Державної казначейської служби за надані позики - 37,7 млн. грн.

 

версія для друку