українська російська англійська
Інвестиції, податки і держрегулювання - основні теми зустрічі Сергія Арбузова з представниками великого європейського бізнесу
30.04.2013 | 09:10
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

Перший віце-прем’єр-міністр Сергій Арбузов провів зустріч з керівниками великих європейських компаній. Вона пройшла в рамках його візиту до Брюсселю для проведення переговорів з представниками Європейської комісії. Зустріч була організована у форматі «бізнес-влада» для прямої розмови між керівником економічного блоку українського уряду та зарубіжними інвесторами.

Представників іноземних компаній ознайомили з діями Уряду з поліпшення умов для іноземних інвесторів в країні, а також подальшими планами з проведення реформ, які створять в Україні сприятливий бізнес клімат.

«Ми поінформували представників європейського бізнесу про заходи, які вживаються Урядом щодо створення сприятливого регуляторного середовища для залучення інвестицій та поліпшення бізнес-клімату. У рамках цих заходів ми вже спростили процедуру реєстрації підприємств, отримання ними статусу платника ПДВ, постановку на податковий облік. Ми і далі плануємо продовжувати лібералізацію податкового законодавства, зокрема зниження податкового навантаження з ПДВ, доробку системи адміністрування цього податку. Серед нових напрямків роботи держави зі створення комфортних умов ведення бізнесу буде спрощено митний контроль», - розповів Сергій Арбузов.

Під час зустрічі він попросив представників великого європейського бізнесу сприяти підписанню Угоди про Асоціацію з ЄС, яка також передбачає створення зони вільної торгівлі Україна-ЄС.

«Ми розраховуємо, що функціонування поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі з ЄС дозволить Україні не тільки розширити свої експортні ринки, але і наростити імпорт передових технологій з ЄС для прискореної модернізації нашої економіки. А для європейських експортерів та інвесторів створення ЗВТ з Україною усуне значне число бар'єрів і відкриє нові бізнес-можливості в Україні», - розповів Перший віце-прем'єр-міністр.

Участь у зустрічі з боку європейського бізнесу взяли керівники аграрного, фінансово-інвестиційного, виробничого, фармацевтичного та інших секторів, компанії яких входять до Європейської бізнес-асоціації.

Перший віце-прем'єр-міністр зі свого боку запевнив, що Україна проводить реформи, які повинні поліпшити інвестиційний клімат і висловив надію, що європейські компанії будуть створювати і розширювати свій бізнес в Україні. «Ми проводимо цю зустріч, щоб почути з перших вуст, що заважає європейським компаніям, і готові впроваджувати реформи, які забезпечать нам зростання інвестицій», - запевнив Сергій Арбузов.

 

 

версія для друку