українська російська англійська
Геннадій Темник поставив низку завдань з підготовки до опалювального періоду перед дніпропетровськими тепловиками
30.04.2013 | 13:04
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

На необхідності постійного підвищення кваліфікації та сертифікації персоналу, який відповідає за роботу об’єктів життєдіяльності в регіонах, зокрема котелень, наголосив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник.  Сьогодні очільник Мінрегіону взяв участь у засіданні колегії Дніпропетровської облдержадміністрації, на якому розглянули питання підсумків опалювального періоду 2012-2013 років та заходи з підготовки до наступного опалювального періоду. 

«Головне – максимально підготувати людей до роботи у можливих найскладніших умовах», - наголосив Міністр.

За словами Геннадія Темника, Дніпропетровська область забезпечила проходження опалювального періоду на сталому рівні. Це попри те, що в регіоні кількість установлених котлів з терміном експлуатації більше 20 років становить 1,8 тис. одиниць (37 %), більше 6% теплових мереж - у ветхому та аварійному стані.

Міністр поставив завдання дніпропетровським комунальникам провести аналіз роботи регіональних штабів із забезпечення сталого проходження опалювального періоду, підготувати план заходів щодо попередження аварій та проведення оперативних відновлювальних робіт на об’єктах життєзабезпечення населення. Геннадій Темник також доручив забезпечити паспортизацію готовності житлових будинків до наступного зимового періоду із перевіркою димових та вентиляційних каналів. Особливий наголос Міністр зробив на необхідності підготовки маневрового ресурсу автономних та резервних джерел енергозабезпечення. З метою оптимізації витрачання тепла, як підкреслив Геннадій Темник, необхідно провести енергоаудит і розробити схеми теплопостачання населених пунктів.

Також протягом ремонтного періоду, комунальники повинні завершити оснащення котелень технологічними засобами обліку.

«Одне із найважливіших завдань - активізувати роботу щодо переведення котелень на альтернативні види палива. Адже це дозволить скоротити споживання природного газу», - додав Геннадій Темник.

Також на засіданні колегії очільник Мінрегіону  доручив визначити відповідальних керівників на всіх рівнях за реалізацію заходів з покращення стану розрахунків за спожиті енергоносії.

«Звертаю увагу на важливості забезпечення своєчасного здійснення розрахунків за спожиті енергоносії та проведення компаній з укладання договорів на постачання природного газу підприємствами теплоенергетики та газозбутовими організаціями», - наголосив Міністр.

Нагадаємо, Прем’є-міністр України Микола Азаров доручив Віце-прем’єр-міністру Олександру Вілкулу, Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадію Темнику до кінця травня провести спільні з регіональними адміністраціями колегії щодо підготовки до осінньо-зимового періоду.

 

 

 

 

версія для друку