українська російська англійська
Наталія Королевська: В Україні завчасно розпочато фінансування травневих пенсій
30.04.2013 | 13:15
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Виплату травневих пенсій вже профінансовано на суму понад 3,6 млрд. грн. Про це повідомила Міністр соціальної політики Наталія Королевська. За її словами, завчасне фінансування пенсійних виплат пов’язане із великою кількістю вихідних та святкових днів на початку місяця.

«Цього року майже вся перша декада травня – вихідні та святкові дні. Однак саме на ці дні, зазвичай, припадає початок виплат пенсій. Для того, щоб не було затримок, Пенсійний фонд розпочав завчасно фінансувати пенсійні виплати тим громадянам, які їх отримують до 6 числа кожного місяця. На ці потреби вже перераховано у регіони понад 3,6 млрд. грн.”, - сказала вона.

За словами Міністра, банки мають зарахувати кошти на рахунки одержувачів до кінця дня. Громадянам, які не  мають платіжних карток, відділення ВАТ «Ощадбанку» видаватимуть гроші у чергових касах 3 та 4 травня. У ці ж дні співробітники „Укрпошти” виплачуватимуть пенсії тим, хто отримує їх у поштових відділеннях.

«Таким чином, незважаючи на те, що державні та комунальні установи не працюватимуть, пенсійні виплати здійснюватимуться із максимальним дотриманням графіку. Далі пенсійні виплати здійснюватимуться за звичайним графіком», - сказала вона. 

Нагадаємо, у квітні на виплату пенсій було спрямовано 20,5 млрд. грн.

 

версія для друку