українська російська англійська
Костянтин Грищенко зустрівся з Міністром культури і інформації Казахстану
30.04.2013 | 13:20
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

30 квітня 2013 року Костянтин Грищенко зустрівся з Міністром культури і інформації Республіки Казахстан Мухтаром Абрарули Кул-Мухаммедом, який перебуває у нашій державі у зв’язку з проведенням 29 квітня – 1 травня Днів культури Казахстану в Україні.

Під час зустрічі йшлося про проведення у 2014 році Днів культури України у Казахстані відповідно до домовленостей Президентів двох країн.

Окрема увага була приділена спорудженню у столиці Казахстану пам’ятника Т.Г.Шевченку, проект якого днями було схвалено Державною комісією зі спорудження пам’ятників у Республіці Казахстан.

Сторони надали позитивну оцінку підписаному перед зустріччю міністрами культури двох країн Плану заходів щодо спільного українсько-казахстанського святкування 200-ліття з дня народження Тараса Шевченка.

Відзначалося, що підписання зазначеного документа дасть можливість чітко скоординувати спільні дії з тим, щоб майбутні святкування ювілею Кобзаря послужили подальшому зміцненню культурно-гуманітарної співпраці між Україною і Казахстаном. 

 

версія для друку