українська російська англійська
Майже 100 тис. правоохоронців забезпечуватимуть охорону громадського порядку під час травневих свят
01.05.2013 | 09:34
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Аби травневі свята пройшли спокійно, правоохоронці та військовослужбовці внутрішніх військ працюватимуть у посиленому режимі. З метою відслідковування ситуації в регіонах держави за наказом Міністра внутрішніх справ України з 30 квітня в МВС та підрозділах на місцях у цілодобовому режимі працюватимуть оперативні штаби.

1-2 травня прогнозується проведення близько 550 заходів, присвячених дню Міжнародної солідарності трудящих, за участю понад 260 тис. осіб. У ці дні для забезпечення охорони громадського порядку та безпеки громадян на території держави будуть задіяні близько 6,5 тис. працівників ОВС.

Що стосується Великодня, то з 4 на 5 травня в 20 тис. культових спорудах, що розташовані на території понад 12,6 тис. населених пунктів усіх регіонів держави, відбудуться пасхальні богослужіння. Попередньо встановлено, що у святкуванні візьмуть участь близько 12 млн. осіб. Упродовж цих днів планується залучити понад 30 тис. працівників міліції та 4 тис. військовослужбовців внутрішніх військ МВС для забезпечення правопорядку. З них 1.7 тис. – нестимуть службу у столиці.

Упродовж поминальних днів, з 9 до 19 травня, в 22 тис. населених пунктах 26 регіонів держави (крім Закарпатської області – проводяться у листопаді) на майже на 26 тис. кладовищах відбудуться поминальні дні, в яких візьмуть участь 12 млн. осіб. На ОГП залучатимуться близько 24 тис. працівників міліції та 3,5 тис. військовослужбовців внутрішніх військ МВС. На сільських кладовищах охорону громадського порядку забезпечать дільничні інспектори міліції спільно з представниками сільських і селищних рад та громадськими помічниками дільничних.

За попередніми даними 9 травня, в близько 5 тис. населених пунктах усіх регіонів держави планується проведення майже 14 тис. масових заходів за участю понад 2,8 млн. осіб. Цього дня порядок у державі забезпечуватиме 30 тис. правоохоронців. До всіх меморіальних комплексів, братських могил, обелісків та пам’ятників, біля яких заплановано проведення урочистостей, максимально наближені наряди міліції.

Особлива увага приділятиметься охороні громадського порядку під час святкування Дня Перемоги на заході держави. Для координації та організації роботи оперативного штабу до вказаного регіону відряджений представник апарату МВС України.

 

 

версія для друку