українська російська англійська
У Криму до кінця року адміністративні послуги надаватимуть усі 499 поштових відділень
01.05.2013 | 11:04
РМ АР КРИМ

До 1 грудня поточного року планується розпочати реалізацію проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту» в усіх 499 поштових відділеннях на території Криму.

Даний проект стартував у Судаку на базі міського відділення «Укрпошти», з роботою якого ознайомився Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов. Днями ще 10 відділень пошти почнуть надавати адміністративні послуги.

«Це соціально значущий проект. Жителям віддалених селищ не треба їхати до селищної ради або найближчого райцентру, щоб отримати адміністративну послугу. Досить прийти у відділення пошти, надати всі необхідні документи та отримати відповідь поштою. Кримчанам не доведеться витрачати гроші на проїзд і стояти в чергах, щоб отримати ту чи іншу довідку», —  зазначив Анатолій Могильов.

У Судацькому міському відділенні пошти надається близько 25 адміністративних послуг. Зокрема, через відділення пошти видаються містобудівні умови та обмеження на забудову, будівельні паспорти забудови земельної ділянки, довідки про компенсацію за невикористане санаторно-курортне лікування, про зняття з санаторно-курортного обліку. Жителі Судака також можуть отримати посвідчення матері і дитини з багатодітної сім'ї, довідки про призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату послуг ЖКГ, придбання зрідженого газу і твердого побутового палива, довідки про розмір пенсій тощо. Листоноші і соціальні працівники навчаються надавати адміністративні послуги громадянам пільгових категорій вдома.

Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов підкреслив, що перелік адміністративних послуг, які надаються за допомогою пошти, необхідно доповнювати з урахуванням побажань кримчан: «Через відділення пошти повинні надаватися найбільш затребувані серед населення послуги».

Довідково

Робота щодо створення центрів надання адміністративних послуг проводиться в Криму відповідно до Закону «Про адміністративні послуги» та ініціатив Президента України Віктора Януковича.

У рамках цієї роботи 12 квітня цього року Рада міністрів Криму і Кримська дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта» підписали Меморандум про співробітництво у сфері надання адміністративних послуг.

версія для друку