українська російська англійська
На Рівненщині збільшують обсяги виробництва
03.05.2013 | 09:43
Рівненська ОДА

У першому кварталі Рівненська область посіла п’яте місце в загальнодержавному рейтингу за обсягами випуску промислової продукції, зауважив заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак.

За його словами, найінтенсивніше розвивалися підприємства електро- та газопостачання – плюс 15,6 відсотка. Також у першому кварталі місцеві підприємства запропонували покупцям на 15 відсотків більше, ніж торік паперу та виробів із деревини. Варто зауважити, що деревопродукція є основою в структурі експортних постачань. Також популярними за кордоном є місцеві галька, гравій і щебінь.

Як зазначив Володимир Новак, завдяки затребуваності на іноземних, а також місцевих ринках вдалося зафіксувати приріст виробництва на підприємствах добувної промисловості.

Крім того, на Рівненщині зросло на 5 відсотків виробництво у машинобудівній галузі. У середньому місцеві виробники цьогоріч наростили потужності на 5,5 відсотка.

Втримувати минулорічні позиції та збільшувати обсяги виробництва вдається завдяки постійній модернізації промисловості, зауважив Володимир Новак. За його словами, місцеві підприємства постійно впроваджують сучасні технології, чим підвищують конкурентоспроможність власної продукції.

 

версія для друку