українська російська англійська
У столиці обговорили перші результати реалізації закону про зайнятість населення
01.05.2013 | 11:50
Прес-служба Міністерства соціальної політики

У Києві відбувся круглий стіл, присвячений Закону України «Про зайнятість населення». Співорганізаторами зустрічі виступили Міністерство соціальної політики України, професійний провайдер з надання і обслуговування персоналу SunOneAgency та Асоціація професіоналів з управління персоналом HRFORUM.

Участь у заході також взяли представники Державної служби зайнятості, керівники сфери управління персоналом провідних українських та міжнародних компаній, представники рекрутингових агентств, профільні викладачі Київського національного економічного університету.

Метою дискусії було обговорити практичні результати вступу закону в силу, визначити труднощі та порядок застосування його положень та підзаконних актів роботодавцями.

У першій частині зустрічі, присвяченій основним змінам закону, з доповідями виступили директор департаменту ринку праці й зайнятості Мінсоцполітики Марина Лазебна та радник Міністра соціальної політики Андрій Зайцев.

Друга частина дискусії була присвячена роботі Асоціації HRFORUM, презентації результатів міжнародних досліджень, а також обговоренню наступних кроків.

За підсумкам круглого столу було винесено ряд запитань до обговорення на Всеукраїнському кадровому конгресі, який відбудеться у липні цього року.

 

 

версія для друку