українська російська англійська
22-24 травня у Києві відбудеться V Український чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю
03.05.2013 | 12:05
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

З метою удосконалення взаємодії працівників бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги, підвищення їх професійного рівня, популяризації основних принципів роботи системи екстреної медичної допомоги України та налагодження міжнародного співробітництва 22-24 травня у Києві відбудеться V Український чемпіонат бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги з міжнародною участю.

Участь у Чемпіонаті уже підтвердили 35 бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги з України, Республіки Польща, Литви, Естонії, Молдови, Словенії. До складу кожної команди увійдуть лікар, два фельдшери (або медичні сестри) та водій.

У програмі Чемпіонату запланована також Всеукраїнська Конференція з міжнародною участю «Екстрена медична допомога» та науковий симпозіум з міжнародною участю «Стандартизація екстреної медичної допомоги постраждалим внаслідок транспортних пригод».

Майстер-клас для учасників Українського чемпіонату бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги на тему «Організація і надання екстреної медичної допомоги при масових ураженнях» проведе завідувач кафедри «Медицини катастроф і військової медицини» Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського і голова суддівського журі Арсен Гудима.

 

Місце проведення заходу: м. Київ, Пуща-Водиця, 14-та лінія, ДП «Санаторний комплекс «Пуща-Озерна» ДУС.

 

Організатори Чемпіонату: Міністерство охорони здоров’я України, Київська міська державна адміністрація, ДЗ «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України», Київський міський центр екстреної медичної допомоги служби медицини катастроф, Київська міська станція швидкої медичної допомоги та ВГО «Всеукраїнська рада реанімації (ресусцитації) та екстреної медичної допомоги».

 

 

 

 

версія для друку