українська російська англійська
Микола Азаров відкрив пам'ятники Георгію Береговому та Амет-Хану Султану
01.05.2013 | 13:45
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров узяв участь в урочистому відкритті пам'ятників двічі Героям Радянського Союзу Георгію Береговому та Амет-Хану Султану у столичному Парку Вічної Слави.

"Ці два пам'ятники відкривають Алею героїв Великої Вітчизняної війни. Вони стоять поруч із пам'ятником тричі Герою СРСР Івану Кожедубу. Поруч з ними будуть відкриті пам'ятники видатним танкістам, піхотинцям, партизанам, і до 70-річчя звільнення Києва від німецько-фашистських загарбників  буде створена перша черга Алея воїнської слави", - сказав Глава Уряду.

Микола Азаров підкреслив, що будівництво Алеї воїнської слави у столиці буде повністю завершено до початку 2015 року – напередодні 70-річчя Перемоги у ВВВ.

Він додав, що необхідно виховувати дітей і молодь на прикладах героїчних співвітчизників: "Жоден з героїв не буде забутий, і на прикладі цих героїв виховуватимуться найкращі якості, які вкрай необхідні нам зараз: патріотизм, любов до вітчизни, готовність до самопожертви – те, чого, на жаль, останнім часом у нас дуже мало".

Він закликав органи влади на місцях брати приклад з Києва і створювати подібні меморіали у регіонах.

Планується, що на цій Алеї буде встановлено 14 бюстів учасників Великої Вітчизняної війни – двічі Героїв Радянського Союзу, які народилися, проживали чи поховані на території України, брали участь у звільненні нашої країни від фашистських загарбників.

 

 

версія для друку