українська російська англійська
Під час травневих свят співробітники Держприкордонслужби оформили майже 2 млн. осіб
07.05.2013 | 11:24
Прес-служба Державної прикордонної служби

З початку травня співробітники Державної прикордонної служби України оформили майже 2 мільйони осіб та понад 424 тисячі транспортних засобів. Зростання майже у два рази потоку пасажирів та транспортних засобів у пунктах пропуску зумовлено святкуванням травневих та Великодніх свят.

З метою створення комфортних умов для подорожуючих прикордонниками були визначені основні пункти пропуску, де очікувалось значне збільшення пасажиро-транспортного руху, та створені додаткові робочі місця. Для спрощення та пришвидшення процедур перетинання кордону забезпечено безперервне функціонування «зелених коридорів», визначено додаткові смуги руху для осіб та транспортних засобів, а також здійснено ряд прикордонно-представницьких зустрічей з прикордонниками суміжних країн.

Окрім того, організовано роботу щодо надання туристичними операторами попередньої інформації про пасажирів чартерних авіарейсів та організованих груп осіб.

До святкування Дня Перемоги та подальших святкових днів прикордонники продовжуватимуть створювати сприятливі умови для перетинання державного кордону пасажирами, особливо ветеранами Великої Вітчизняної війни та групами дітей.

версія для друку