українська російська англійська
15 травня відбудеться круглий стіл щодо створення оперативно-диспетчерських служб у рамках реформи екстреної меддопомоги
14.05.2013 | 10:05
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

15 травня 2013 р. о 14:00 в інформаційному агентстві «Укрінформ» за адресою (вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. "Театральна") відбудеться круглий стіл на тему: «Створення оперативно-диспетчерських служб - ключовий фактор успіху реформи екстреної медичної допомоги в 2013 році».

На заході обговорюватимуться основні організаційні та технологічні кроки, що дозволять до кінця 2013 року забезпечити прибуття «швидкої» за викликом упродовж 10 хвилин у місті чи 20 хвилин у сільській місцевості.

До участі в обговоренні запрошені: директор Департаменту Національних проектів Юрій Гусєв; керівник Національного проекту «Вчасна допомога» Олексій Навроцький; директор Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Юрченко; директора представництва Avaya в Україні Володимир Вальчук, а також представники Міністерства охорони здоров'я України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Державного інституту "Діпрозв'язок", Департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської та Вінницької ОДА, ЦЕМД Вінницької та  Донецької областей, Київської міської станції  екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та інших зацікавлених відомств.

Акредитація для ЗМІ за телефоном: (067) 234-88-93  або електронною поштою: press@ukrproject.gov.ua

версія для друку