українська російська англійська
Уряд визначив порядок здійснення соціального замовлення за рахунок бюджетних коштів
07.05.2013 | 12:12
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Кабінет Міністрів 29 квітня 2013 року прийняв постанову «Про затвердження Порядку здійснення соціального замовлення за рахунок бюджетних коштів», якою затверджено відповідний Порядок, а також визнано такими, що втратили чинність, урядові  постанови згідно з переліком.

 Документ розроблено на виконання Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги» місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування визначають потреби у соціальних послугах, їх видах і обсягах та забезпечують їх надання, зокрема і шляхом соціального замовлення.

Прийняття постанови сприяє запровадженню єдиних підходів в організації соціального замовлення соціальних послуг, що забезпечить доступність, якість таких послуг та впровадження нових соціальних послуг відповідно до потреб громадян. В свою чергу це забезпечить залучення до надання соціальних послуг благодійних, громадських організацій, доступність таких послуг та покращення їх якості.

Порядок визначає механізм формування, виконання та фінансування соцзамовлення соціальних послуг, що надаються недержавними об’єктами, за рахунок бюджетних коштів, а також організації та проведення конкурсів із залучення таких коштів.

версія для друку