українська російська англійська
Святкування Дня Перемоги на території України розпочнуть о 4-й годині ранку в Інгулецькому районі Кривого Рогу
07.05.2013 | 15:32
Прес-служба Віце-прем’єр-міністра

Вже понад 40 років поспіль першими на території України розпочинають святкування Дня Перемоги – о 4-й годині ранку – в Інгулецькому районі Кривого Рогу.

В урочистих заходах візьмуть участь Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул, Міністр промислової політики України Михайло Короленко, народні депутати України, почесні громадяни міста Кривий Ріг, керівництво області та міста, керівники промислових підприємств, установ Кривого Рогу, а також ветерани, молодь, робітники, педагоги, військові, представники влади та громадських організацій.

Заходи розпочнуться з урочистої ходи по проспекту Південний (від будинку за адресою проспект Південний, 1). У голові колони буде розташована військова техніка (БТР та система «Град»). Колона пройде до Площі 60-річчя СРСР, де  відбудеться театралізоване дійство, святковий салют та військовий парад Перемоги.

Після цього відбудеться покладання квітів до Меморіального комплексу у парку імені І.І.Савицького. Також буде проведено показовий виступ військовослужбовців спеціальної моторизованої військової бригади міліції.

До уваги ЗМІ!

Початок заходу: 04:00 9 травня 2013 року

Місце проведення: Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг. Урочиста хода розпочинається від проспекту Південного,1.

Акредитація ЗМІ до 17:00 8 травня 2013 року за телефонами: 056–742-70-71, 067-63-17-840

 

версія для друку