українська російська англійська
23 травня в Києві відбудеться Всеукраїнський з'їзд якості під девізом "Якість як національна ідея України"
08.05.2013 | 12:07
Прес-служба Державної служби України з лікарських засобів

23 травня 2013 року в Києві за участю представників Держлікслужби України відбудеться 8-й Всеукраїнський з’їзд якості під девізом «Якість як національна ідея України». Особливість 8-го з’їзду обумовлена складним соціально-економічним станом України та необхідністю забезпечення суттєвого підвищення рівня ділової досконалості всіх ланок української економіки.

На з’їзді будуть розглядатися питання актуалізації та практичної реалізації державної політики України у сфері управління якістю продукції (товарів, робіт, послуг), подальшого удосконалення систем технічного регулювання, стандартизації, підтвердження відповідності та акредитації, підвищення ділової досконалості вітчизняних підприємств, організацій і державних установ. За традицією будуть відпрацьовані та прийняті резолюції та звернення до Президента, Верховної Ради й Уряду України.

У роботі з’їзду візьмуть участь керівники держави, керівники та провідні фахівці центральних і місцевих органів виконавчої влади, державних, громадських і комерційних організацій, народні депутати України. Його проведення підтримано Прем’єр-Міністром України.

Організаторами з’їзду є Українська асоціація якості (УАЯ), Український союз промисловців і підприємців, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, Федерація профспілок України та інші.

Місце проведення з’їзду: конференц-зала Федерації профспілок України (м. Київ, Майдан Незалежності, 2, 2-й поверх).

З більш детальною інформацією можна ознайомитись на сайті http://www.uaq.org.ua

Для участі у роботі однієї з робочих груп з підготовки сесій, звертайтесь до оргкомітету з’їзду: 459-78-16, 451-05-32, info@uaq.org.ua  

 

версія для друку