українська російська англійська
Хмельницька ОДТРК оголошує про початок створення фотолітопису про переможців
08.05.2013 | 13:13
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

До Дня Перемоги Хмельницька телекомпанія «Поділля-центр», ВМГО «Молоді регіони» та Асоціація Хмельницьких ринків проводять  фотоконкурс «Ніхто не забутий, ніщо не забуте!».

Фотопортрети ветеранів Великої Вітчизняної війни та фото зі святкування Дня Перемоги на Хмельниччині можна надіслати на електронну адресу ХОДТРК «Поділля-центр» odtrkkm@meta.ua  або відправити за адресою - м. Хмельницький, вул. Володимирська, 92.

"Ніхто не забутий, ніщо не забуте" - головний девіз післявоєнного часу, передається з покоління в покоління. Мета конкурсу – залучити молодь до створення фото літопису про учасників тих далеких подій. Адже, на жаль, ветеранів і тих, хто пережив воєнні і повоєнні роки  стає все менше.

ВМГО "Молоді регіони" разом з Хмельницькою ОДТРК « Поділля – центр» та Асоціація Хмельницьких ринків пропонують зробити фотоконкурс, який доведе, що наша молодь ініціативна й небайдужа. Ми надаємо можливість для творчої молоді створити фотосесії ветеранів Великої Вітчизняної війни.

30 травня відбудеться підбиття підсумків та вручення нагород переможцям під час концертної програми в залі ХОДТРК «Поділля – центр».

версія для друку