українська російська англійська
Мінсоцполітики: На державні соціальні допомоги у травні направлено майже 3 млрд. грн.
08.05.2013 | 15:55
Прес-служба Міністерства соціальної політики

В Україні вчасно та в повному обсязі профінансовано перший транш державних соціальних допомог за травень. Про це повідомив директор Департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України Віталій Мущинін. За його словами, незважаючи на тривалі травневі свята, фінансування відбулось у відповідності до встановленого Порядку.

«За оперативною інформацією, кошти першого траншу державних соціальних допомог, серед яких виплати по догляду за дітьми, допомоги малозабезпеченим сім’ям та виплати дітям-інвалідам, вже перераховані в регіони. На ці потреби було спрямовано 2 млрд. 928 млн. грн.», - сказав він.

Віталій Мущинін відзначив, не зважаючи на те, що майже вся перша декада травня - вихідні та святкові дні, графік фінансування державних соціальних допомог було дотримано. «Відповідно до затвердженого Кабінетом Міністрів Порядку фінансування виплат має відбуватися до 10 числа кожного місяця, тож ми навіть випереджаємо граничні строки. Таким чином, кошти мають надійти до людей не пізніше 15-16 травня», - сказав він.

3а словами Віталія Мущиніна, фінансування другого траншу, як це і передбачено, відбудеться до 25 травня.

 

 

версія для друку