українська російська англійська
О.Вілкул: Із 2010 по 2012 рік інваліди ВВВ отримали від держави 825 квартир
08.05.2013 | 20:15
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Уряд надає підтримку інвалідам та ветеранам Великої Вітчизняної війни. Із 2010 по 2012 рік інваліди Великої Вітчизняної війни отримали від держави 825 квартир. У 2013 році ще 220 інвалідів війни переїдуть в нові квартири. Про це заявив Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул під час урочистостей з нагоди 68-ї річниці Великої Перемоги у Павлограді Дніпропетровської області.

Цього дня, 8 травня, ввечері напередодні Дня Перемоги, у місті Павлоград пройшла урочиста хода, в якій взяли участь ветерани, молодь, працівники підприємств та представники громадських організацій. Також у заході взяли участь голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков, народний депутат України Артур Мартовицький та Павлоградський міський голова Іван Метелиця.

«Це багаторічна традиція вшанування героїв Великої Вітчизняної війни.  Щороку цю урочисту ходу проводить громада Павлограда на честь своїх дідів і прадідів, які визволили нашу країну і Європу від фашистських загарбників. І сьогодні ми перебуваємо в цій колоні, щоб показати – ми пам’ятаємо і пишаємося нашими героями, зберігаємо правдиву історію нашого народу», - сказав Олександр Вілкул.

У цьому році павлоградці відзначатимуть 70-ліття визволення свого рідного міста від фашистських загарбників. Тож за завданням Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула наразі проходить підготовка до проведення урочистих заходів з цієї нагоди.

2013 рік пройде також під знаком 70-ї річниці Битви за Дніпро, з якої почалося остаточне звільнення України від фашистських загарбників.  До цього ювілею в Дніпропетровській області будуть реалізовані масштабні проекти. Так, в районі житлового масиву  «Червоний камінь» в Дніпропетровську буде закладена Алея Героїв. Також буде проведена масштабна воєнно-історична реконструкція форсування Дніпра в 1943 році. У ній візьмуть участь більше 1000 учасників, буде задіяна справжня бойова техніка часів Великої Вітчизняної війни.

 

 

версія для друку