українська російська англійська
О.Вілкул: 41-й рік поспіль Кривий Ріг починає святкувати День Перемоги першим в Україні - о 4-й годині ранку 9 травня
09.05.2013 | 09:03
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

IMG_5049_новый размер.jpg41-й рік поспіль Кривий Ріг починає святкувати День Перемоги першим в Україні – о 4-й годині ранку 9 травня, сказав Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул під час святкових заходів з нагоди 68-ї річниці Перемоги в Інгулецькому районі Кривого Рогу. У рамках цих заходів відбувся святковий парад та урочистий мітинг.

Також у святкуванні взяли участь народні депутати України, почесні громадяни міста Кривий Ріг Вячеслав Задорожний та Юрій Любоненко, народні депутати України Костянтин Павлов та Дмитро Шпенов, голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колесніков, голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод, Криворізький міський голова Юрій Вілкул, голови районних у місті рад, депутати місцевих рад, керівники промислових підприємств та установ Кривого Рогу.

У рамках святкування Дня Перемоги в Кривому Розі пройшла урочиста хода по проспекту Південний. У голові колони розташувалася військова техніка (БТР та система «Град»), муніципальний оркестр, колона учнів Криворізького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, курсанти Криворізького коледжу національного авіаційного університету, військовослужбовці. Також в колоні крокували представники влади та ветерани, представники трудових колективів міста, учні шкіл. Колона пройшла до Площі 60-річчя СРСР, де відбулася вистава «Пам'ять» за участі творчих колективів Кривого Рогу, святковий феєрверк «Салют Перемоги» та військовий парад Перемоги.

Після цього учасники заходу поклали квіти до Меморіального комплексу у парку імені І.І.Савицького та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

IMG_4691_новый размер.jpg«Це живий зв'язок поколінь. Це ще один доказ того, що правдива історія нашого народу буде жити в серцях наших дітей і онуків», - сказав Олександр Вілкул.

Також у рамках святкування  Дня Перемоги у парку імені І.І.Савицького було проведено показовий виступ військовослужбовців спеціальної моторизованої військової бригади міліції.

версія для друку