українська російська англійська
О.Вілкул: Святкування 70-річчя визволення Нікополя в 2014 році повинно пройти на високому рівні
09.05.2013 | 10:16
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

IMG_2408.JPGНікополь – це місто зі славетними військовими козацькими традиціями. Ставлю завдання місцевій та регіональній владі підготувати на найвищому рівні святкування 70-річчя визволення Нікополя, які відзначатимуться в 2014 році. Особлива увага має бути надана адресній соціальній підтримці ветеранів та інвалідів війни, сказав Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул під час зустрічі з ветеранами війни та жителями міста Нікополь.

«68 років тому закінчилася Велика Вітчизняна війна. Це – життя цілого покоління. Сини та онуки ветеранів вже встигли самі стати ветеранами інших воєн. Але, скільки б часу не пройшло, майбутні покоління вчитимуться на героїчних прикладах ветеранів Великої Вітчизняної. Минають роки, але одне залишається незмінним – безсмертний подвиг нашого народу, який врятував світ від фашизму», - сказав Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул.

IMG_2638.JPGЗараз у Нікополі проживає 288 ветеранів Великої Вітчизняної війни. У 2013 році інваліди війни та учасники бойових дій міста Нікополя отримали від держави допомогу на лікування, санаторно-курортне оздоровлення. Крім того, у цьому році буде проведено капітальний ремонт житла 16 інвалідам війни та сім’ям загиблих ветеранів війни Нікополя.

 

 

версія для друку