українська російська англійська
Костянтин Грищенко: Литва - послідовний та активний друг України в ЄС
13.05.2013 | 09:50
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

Сьогодні Віце-прем’єр-міністр, співголова Міжурядової українсько-литовської  комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва Костянтин Грищенко прибув із візитом до Литви. Окрім проведення XV засідання Міжурядової комісії, Костянтин Грищенко проведе зустрічі з керівництвом та членами уряду Литовської Республіки, ознайомиться з досвідом роботи станції екстреної медичної допомоги у Вільнюсі та виступить у Вільнюському університеті на міжнародній конференції «Магдебурзьке право: історичні та сучасні зв’язки між містами». 

«Литва сьогодні є одним з найбільш послідовних та активних друзів України в Європейському Союзі, нашим важливим економічним партнером. І на рівні президентів, і на рівні урядів існує інтенсивний діалог, який обидві сторони прагнуть максимально посилювати», - заявив на початку візиту Віце-прем’єр-міністр Грищенко. В порядку денному зустрічей - обговорення шляхів зміцнення та розвитку партнерських відносин між двома країнами в економічній та гуманітарній сферах, аналіз виконання домовленостей, досягнутих під час офіційного візиту до Литовської Республіки Президента України Віктора Януковича 6 лютого ц.р.

Нагадаємо, що Литва головуватиме в Раді ЄС у другій половині 2013 року, а в листопаді 2013 року у Вільнюсі відбудеться саміт Східного партнерства, в рамках якого Україна розраховує підписати Угоду про асоціацію з ЄС.

 

 

версія для друку