українська російська англійська
Планується замінити майже 4 тис. ліфтів, а понад тисячу - модернізувати і відремонтувати, - Мінрегіон
13.05.2013 | 18:14
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

28,5 млрд. гривень або 60,7% із загального бюджету Програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки спрямовується на модернізацію галузі житлово-комунального господарства. Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник на прес-конференції в Будинку Уряду.

За словами Міністра, планується реконструювати і капітально відремонтувати близько 5 тисяч житлових будинків.

Особлива увага, за словами Геннадія Темника, буде приділена енергоефективній санації житлових будинків та модернізації систем їх теплозабезпечення.

«Планується встановити у житловому фонді понад 5,7 тисяч засобів обліку регулювання теплової енергії та понад 23 тисячі побудинкових лічильників обліку води. Це дасть можливість понад 11 млн. населення сплачувати за фактично спожиті послуги та забезпечити економію води і тепла», - зазначив Міністр.

Геннадій темник наголосив, що серед першочергових завдань також -  капітальний ремонт та заміна ліфтів. Бюджет цих заходів складає 2 млрд. гривень, у тому числі 0,5 млрд. грн. у поточному році.

«При забезпеченні необхідного фінансування, плануємо замінити близько 4 тисяч ліфтів, модернізувати 750 одиниць та капітально відремонтувати близько півтисячі ліфтів. Економія електроенергії при цьому складе понад 14 млн.кВт/год. Ми вже маємо позитивний досвід з цього питання у місті Харкові, Києві та інших населених пунктах», - поінформував Геннадій Темник.

 

версія для друку