українська російська англійська
О.Вілкул: З початку року кількість будівельних майданчиків в рамках "Доступного житла" зросла в 9 разів
14.05.2013 | 10:06
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

З початку року кількість будівельних майданчиків у рамках реалізації програм «Доступного житла» зросла в 9 разів. Зараз проектна кількість багатоповерхівок, що будуть побудовані, складає 77 - це понад 6,6 тисячі квартир. «На початку року тільки в Дніпропетровській області будувався мікрорайон доступного житла. Сьогодні будівництво вже триває і у Львівській, Донецькій, Київській, Миколаївській, Одеській, Харківській областях, а також в містах Київ та Севастополь», - сказав Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул.

Зазначимо, що для зменшення вартості житла Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розроблені проекти будівництва повторного застосування, що зменшує витрати на проектні розробки. Також в регіонах за рахунок бюджету підводяться комунікації (електричні мережі, мережі водопостачання та водовідведення) до будівельного майданчику. Також під будівництво в рамках програм «Доступного житла» безкоштовно виділяється земля. Це дозволяє на 20-40% скоротити вартість квадратного метра житла в цих будинках.

Усього в регіонах уже підготовлено 43 земельні ділянки для будівництва 194 житлових будинків загальною площею більше 1,2 млн. кв метрів. Це більше 22 тисяч квартир.

Довідково

Адреси будівельних майданчиків: м. Дніпропетровськ (ж/м Лівобережний); м. Донецьк (вул. Багратіона); Київська область, м. Вишгород (вул. Набережна); мьвів (вул. Роксоляни); миколаїв (вул. Гражданська); Одеська область, мжне (II мікрорайон); м.Харків (вул. Дача); м. Київ (4А мкр, ж/м Позняки); м. Севастополь (Камишова бухта).

 

версія для друку