українська російська англійська
Українська військова делегація бере участь у засіданні Військового комітету НАТО
14.05.2013 | 10:24
Прес-служба Міністерства оборони

Українська військова делегація на чолі з першим заступником начальника Генерального штабу Збройних Сил України адміралом Ігорем Кабаненком відбула до Брюсселя для участі у заходах на рівні начальників генеральних штабів країн НАТО та партнерів.

Під час перебування у штаб-квартирі Альянсу делегація Збройних Сил України візьме участь у засіданнях Військового комітету НАТО у форматі країн-контрибуторів операції НАТО в Афганістані, Міжнародної тренувально-дорадчої місії НАТО в Афганістані “Рішуча підтримка” та Багатонаціональних сил в Косово. Також передбачена участь українських військових у церемонії передачі повноважень Верховного Головнокомандувача Об’єднаних Збройних Сил НАТО в Європі, що відбудеться у Стратегічному командуванні НАТО з операцій (м. Монс, Бельгія).

Основним заходом для делегації ЗС України під час перебування у штаб-квартирі Альянсу стане участь у проведенні засідання Військового комітету НАТО у форматі з Україною на рівні начальників генеральних штабів. Крім того, перший заступник начальника Генерального штабу ЗС України адмірал Ігор Кабаненко планує провести низку двосторонніх зустрічей у штаб-квартирі Північноатлантичного альянсу з метою обговорення поточних аспектів участі Збройних Сил України в операціях Європейського Союзу та НАТО, а також практичних питань військової співпраці з партнерами.

 

 

версія для друку