українська російська англійська
В аеропорту "Бориспіль" зафіксовано збільшення пасажиропотоку
14.05.2013 | 12:43
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Протягом травневих свят у період з 1 по 12 травня в аеропорту «Бориспіль» обслужили  276 941 пасажирів – це на 3 593 осіб більше, ніж за аналогічний період 2012 року. За цей час аеропорт обслужив 2 852 рейси. Пік перевезень припав на 9 та 12 травня – протягом цих днів послугами аеропорту скористалося, відповідно, 25 999 та 26 704 пасажири.

«Заздалегідь розроблена програма планування технічних та людських ресурсів на період пікових навантажень протягом травневих свят дозволила аеропорту «Бориспіль» забезпечити належний рівень якості послуг як для пасажирів, так і для авіакомпаній», - розповів директор із виробництва аеропорту Олександр Черепанов.

Найбільш популярними напрямками в аеропорту «Бориспіль» у цей період  були рейси до/з Москви, Тель-Авіва, Відня, Парижа, Анталії.

Нагадаємо, за результатами 2012 року, аеропорт «Бориспіль» обслужив близько 8,5 млн. пасажирів.

Довідково

Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» - найбільший аеропорт України. На сьогодні «Бориспіль» є лідером на авіаційному ринку країни, забезпечуючи 65% пасажирських авіаперевезень України. З аеропорту «Бориспіль» понад 50 авіакомпаній здійснюють регулярне сполучення на понад 100 маршрутах по всьому світові.

Технічні можливості аеропорту дозволяють приймати та відправляти повітряні судна цілодобово протягом року – у тому числі в умовах обмеженої видимості та при складних погодних умовах.

Аеропорт «Бориспіль» є базовим для авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України».

 

версія для друку